Моя родина
Формування навичок аудіювання та перекладу. Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями. Підготовка школярів до сприйняття іншомовного мовлення, висловлення своєї думки англійською мовою. Виховування любові та бережного ставлення до членів родини.
Рубрика | Иностранные языки и языкознание |
Вид | конспект урока |
Язык | украинский |
Дата добавления | 21.01.2015 |
Размер файла | 1,3 M |
Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже
Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.
Размещено на http://www.allbest.ru/
Размещено на http://www.allbest.ru/
Тихоновицька загальноосвітня школа I-III ступенів
Відкритий урок
з англійської мови на тему: «Моя родина»
Підготувала
Вчитель англійської мови
Клименко Альбіна Віталіївна
План - конспект відкритого уроку з англійської мови у 3- му класі
Тема: Моя родина.
Мета - розвивати навички усного мовлення;
· формувати навички аудіювання та перекладу;
· Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, ввести їх до активного словникового запасу учнів;
· активізувати вивчену лексику по темі «Сім'я»;
· навчити учнів висловлювати свої думки англійською мовою;
· розвивати мовлення учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання;
· виховувати любов та бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
· виховувати почуття поваги до співрозмовника.
Обладнання: комп'ютер, презентація Power Point, «Моя сім'я, картки з літерами f, a, m, і, l, y, роздатковий матеріал.
Хід заняття:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання
T: Stand up, please! Good morning, children.I am glad to see you.
Ps: вірш «Good morning «
T: Sit down! Get ready for the lesson.Let's start our English lesson now.
Could you tell me who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? Thank you, sit down.
Warming-up 2. Мовна розминка
а) T:How are you?
Р1: Тhank you,fine.
T: How old are you?
P2: I am 9.
T: Do you have family?
P3: Yes, I do.
T: Is your family big?
P4: Уеs, my family is big.
T: What`s your name?
P5: My name is …….
T: Where do you live?
P6: I live in Ternopil.
(Діти відповідають на питання вчителя, і в якості подарунка отримують одну із наступних літер: f, a, m, i, l, y.)
b) Вчитель збирає літери у дітей
T: Who has letter «f»?
P1: I have letter «f».
T: Who has letter «а»?
P2: I have letter «а».
T: Who has letter «m»?
P3: I have letter «m».
T: Who has letter «і»?
P4: I have letter «і».
T: Who has letter «l»?
P5: I have letter «l».
T: Who has letter «у»?
P6: I have letter «у».
(Діти виходять на середину з літерами і читають слово «family»)
T: Let`s read and translate,please. Thank you, take your places.
Aim 3. Повідомлення теми і мети заняття
Т: The topic of today`s lesson is «My family».Today we are going:
ь to speak about family;
ь to read;
ь to write;
ь to play game.
But our today's lesson is an unusual. We' ll visit family of one famouse boy. Look at the board.Do you know him?
(Вчитель показує в презентації головного героя -Барт Сімпсона на дошці.)
Yes, you are right. This is Bart and today we'll meet with his family
T: За правильні відповіді ви отримуєте наклейки.
II. Основна частина заняття
Vocabulary 4. Активізація лексики по темі «Моя cім'я»
Practice
а) Мультимедія (на слайдах 4-12 вводяться слова з теми «Моя сім'я» )
Т:Now, let`s take a look to the board. Whom can you see?
P1: I can see a big family?
T: Who`s this?
P2: This is a mother.
P3: a father.
T: Who`s this?
P4: a daughter.
P5: a son.
T: Whom can you see?
P6: a brother and a sister.
T: Who are they?
P7: a grandmother and a grandfather.
в) Мультимедія (Учні читають і дають відповідь на запитання.)
Т: Let`s read the questions and give answers
So, read, please.
P1: Do you have a family?
Yes, I do.
T: T he next question,please.
P2: Is your family big or small?
My family is ……
T: Thank you, the next question.
P3: Whom do you have?
I have a mother.
T: Very well, thank you. The next question.
P4: Have you got a brother or a sister?
I have……..
T: Thank you, very much.
(Вчитель роздає учням наклейки.)
Listening 5. Аудіювання
Т: Now, look at the board, please. We're going to watch the cartoon.And then you will give me some answers. Let's watch.
(Учні дивляться мультик про родину хлопчика Гого)
Post-listening
- Say if these sentences true or false
Ш The boy's name is Tony.
Ш The boy's name is Gogo.
Ш Gogo has a big family.
Ш Tony has a sister and brother.
Ш Gogo is a dog
Ш Tony is a girl
Ok, you are good and attentive.
II. Основна частина заняття
Physical 3.Фізкультхвилинка (слайд 16)
warm-up
Т:So, we are very tired. Let`s do the exercises. Stand up, please.
(учні дивляться відео запис з фізкультхвилинкою виконують і повторюють )
Oral 4. Закріплення лексичного матеріалу
practice
Т: So, let's continue our travelling
Look at the screen. Let's remember who is who. (слайд 17)
переклад англійський мова лексичний
T: Let`s listen to the poem about mother.
(Один учень розповідає віршик про маму.)
P1: My dear, dear moter
Let me kiss your face
I want you to be happy
Today and al-ways.
T: Thank you, very much. Sit down, please.
Let`s speak about father.
(Вчитель показує картинку із зображенням татка.)
Р2: Just like Dad
I want to be
I like him
And he loves me.
T: Thank you.Let`s say some words about grandmother.
(Вчитель показує картинку із зображенням бабусі.) Р3:I love my grandma
And I know
That she
loves me
She tells me so.
Lexical 5. Гра. Робота з роздаткови матеріалом.
Game
Т: Now, we`ll play a game.
Давайте перевіримо ваше вміння до того як ви запам'ятали сьогодні нові слова.(Вчитель роздає кожній групі ксерований листок з завданням.)
Т: Are you ready?Find 6 words connected with family
You are the winners.
Speaking 6. Розвиток навичок усного мовлення
Т: There are many ways to say «I love you»
- to sing a song;
- to tell a poem;
- to draw a picture.
(На дошці зазделегіть прикріплені ці пункти.)
a) T:Let`s listen tothe poem
(Один учень розповідає віршик.)
Р: Mother,father,
Sister, brother,
Hand in hand
With one another
c) T:Let`s draw a picture
(Завдання з роздатковим матеріалом.)
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання
Ваше домашнє завдання, написати лист Барту про свою сім`ю, і домалювати картинку для своєї сім`ї.
Summarizing 2. Підбиття підсумків заняття
Т:Our lesson was very interesting.
Today we:
- spoke about family;
- wrote words;
- played the game.
Дітки, ви всі сьогодні гарно працювали і отримали в якості хороших оцінок багато наклейок за правильно виконане завдання. І тому я всім вам хочу вручити пам`ятні дипломи.
Saying 3. Закінчення заняття
goodbye
Т: Our travelling has just finished. Did you like it? Stand up, children! The lesson is over. You are free. Goodbye!
Ps: Учні прощаються у відповідь.
Размещено на Allbest.ru
Подобные документы
Особливості російсько-українського перекладу та найпоширеніші труднощі, що виникають при цьому. Складання тлумачного словничка спеціальних понять українською мовою. Становлення та розвиток культури професіонального мовлення, необхідний запас термінів.
контрольная работа [27,9 K], добавлен 06.05.2009Формування навичок користування всіма аспектами мови в основі навчаня іноземним мовам. Особливості методики викладання іноземної мови на початковому етапі - для молодших школярів. Навички аудіювання, читання, письма та говоріння, особливості фонетики.
курсовая работа [71,2 K], добавлен 23.05.2009Психолого-педагогічне навчання учнів середньої школи мовленню. Психологічний аспект навчання монологічному та діалогічному мовленню. Психолого-фізіологічні особливості різних етапів навчання школярів. Методика формування вмінь монологічного мовлення.
курсовая работа [63,4 K], добавлен 05.01.2009Лінгвістичні, психологічні та методичні умови формування умінь і навичок ділового мовлення на уроках української мови. Основні закони сучасної риторики. Способи створення руху в промові. Основні правила дискусії. Розподіл ролей та проведення дебатів.
реферат [25,3 K], добавлен 18.09.2014Поняття терміну "актуальне членування речення". Членування речення у контексті на вихідну частину повідомлення. Розчленування вираженої в реченні думки на предмет думки-мовлення і предикат думки-мовлення. "Граматична" та "логічна" форми речення.
реферат [24,5 K], добавлен 20.09.2010Розробка теоретичних засад використання інтерактивних технологій навчання на уроках англійської мови. Формування вмінь виражати свої думки за допомогою невеликих і чітких за структурою речень, розвивання навичок консервації та актуалізації інформації.
статья [26,4 K], добавлен 31.08.2017Стилі мовлення як сфера функціонування спеціальної лексики. Співвідношення мовних стилів та дискурсу, властивості текстів юридичного типу. Загальний перекладацький підхід до перекладу ділової та юридичної документації. Практичний аналіз перекладу.
дипломная работа [76,8 K], добавлен 30.11.2015Поняття і вивчення класифікації метафор як мовностилістичного засобу поетичних творів. Проблеми перекладу поезії як виду художнього тексту. Виявлення і дослідження особливостей перекладу українською мовою метафоричних зворотів творів К. Кавафіса.
курсовая работа [52,0 K], добавлен 11.07.2013Мовлення - процес (або результат процесу) вираження думки засобами мови. Особливості монологічного мовлення як взаємодії адресанта та аудиторії. Ознаки монологу, його відмінності від діалогу та специфічні функції. Класифікація монологічного мовлення.
реферат [21,1 K], добавлен 26.04.2012Теоретичні засади дослідження гіпотаксису в контексті німецько-українського перекладу науково-публіцистичних текстів. Граматична специфіка, морфологічні та синтаксичні особливості перекладу. Принципи класифікації складнопідрядних речень у німецький мові.
курсовая работа [94,3 K], добавлен 07.04.2013