План-конспект уроку англійської мови на тему: "У ресторані: клієнт та офіціант" у 6 класі

Вживання лексики у комунікативно орієнтованих ситуаціях; удосконалення навичок читання, усного та письмового мовлення як основна мета уроку англійської мови у 6 класі. Обладнання уроку, його схематичний план. Хід уроку, додаткові матеріали для вивчення.

Рубрика Педагогика
Вид конспект урока
Язык украинский
Дата добавления 14.08.2016
Размер файла 1,1 M

Отправить свою хорошую работу в базу знаний просто. Используйте форму, расположенную ниже

Студенты, аспиранты, молодые ученые, использующие базу знаний в своей учебе и работе, будут вам очень благодарны.

Размещено на http://www.allbest.ru/

План-конспект уроку англійської мови на тему: "У ресторані: клієнт та офіціант" у 6 класі

Тема уроку: У ресторані: клієнт та офіціант

Цілі уроку

Практична: навчити вживати лексику уроку у комунікативно орієнтованих ситуаціях; удосконалювати навички читання, усного та письмового мовлення; формувати навички вживання ситуативної та тематичної лексики в граматичних структурах Present i Past Simple Active / modal verbs.

Освітня: розширити мовний запас учнів, тренувати у виконанні умовно-комунікативних та комунікативних вправ; практикувати учнів у виконанні комунікативних проблемних завдань засобами іншомовного спілкування.

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, здатність порівнювати мовні явища.

Виховна: виховувати культуру спілкування та манеру поведінки в громадських місцях, виховувати естетичні смаки, культуру поведінки за столом, правила мовного етикету.

Обладнання уроку. Запис пісеньки на дошці, лексичні картки, текст для аудіювання № 17 стор. 155, картки зі словами - назвами продуктів для лото, караоке пісні "If you are happy".

Схематичний план уроку

1. Організація класу. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу. Повідомлення теми та цілей уроку - 2 хв.

2. Мовна розминка. Вивчення пісеньки "Help your mother" - 4 хв.

3. Вибіркова перевірка домашнього завдання - 5 хв.

4. Актуалізація лексики - 6 хв.

5. Фонетичне й лексичне опрацювання мовленнєвих штампів - 6 хв.

6. Формування навичок діалогічного мовлення - 6 хв.

7. Розвиток навичок аудіювання - 6 хв.

8. Фізкультхвилинка - 4 хв.

9. Робота у парах - 4 хв.

10. Повідомлення домашнього завдання - 1 хв.

11. Підсумок уроку. Оцінювання учнів - 1 хв.

Хід уроку

Етап. Прийом

Зміст роботи

Етап 1.

Початок уроку. Організація класу

Прийом. Бесіда з черговим та учнями класу

Т.: Hello, pupils. How are you today? Do you feel well? Winter will come soon, and it is very cold outside. What do you like to do in such weather? I know one more way of having fun. It's learning English! I promise you an interesting lesson. So, let's begin. Today we shall learn an unusual topic. Do you often go to the cafe' or a restaurant? Yes, it is too expensive. But why shouldn't you open your own cafй' today and here? You don't know how to do it? I think, I can help you.

Етап 2.

Мовна розминка. Вивчення пісеньки "Help your mother"

Прийоми 1,2. Слухання вірша у виконанні вчителя. Розучування вірша під керівництвом вчителя

Help your mother lay the table,

Put the plates, and forks, and spoons.

Help your mother lay the table

Every afternoon.

Етап 3.

Вибіркова перевірка домашнього завдання

Прийом. Читання та переклад тексту

Тренування навичок перекладу: читання та переклад тексту вправи 11 стор. 52.

Етап 4.

Актуалізація лексики

Прийом. Гра "Лексичне лото",

введення слів до теми "Меню"

Гра "Лексичне лото": учні розбиваються на групи власників кав'ярень, які отримують назви: "Funny Vegetables", "Fruit Basket", "Our Cow", "Tasty Meat".

Учитель читає назви різних продуктів з карток. Учні забирають картки відповідно назви своєї кав'ярні. Виграє та група, яка першою збере 5 карток.

Cucumber, potatoes, carrots, tomatoes, cabbage;

Watermelon, peaches, apples, oranges, strawberries;

Cheese, butter, yoghurt, milk, cream;

Pork, beef, chicken, turkey, lamb.

Вправа 13 стор.52 "At the Restaurant": дібрати визначення до слів, користуючись методом виключення. Розбити назви страв за їх місцем у меню.

Starter - the first dish a meal;

Main course - a sweet dish at the end of a meal;

Dessert - a sweet dish at the end of a meal;

Waiter / waitress - a person who brings food in a restaurant.

What dishes do we eat as starters?

What can you see on a menu as the main course?

What is there on it as a dessert?

Етап 5.

Фонетичне й лексичне опрацювання мовленнєвих штампів

Прийом. Відповіді на питання.

Let's look out for a nice place.

Please lay another plate at this table.

Please bring me an extra cover.

Please remove (take away) these plates.

Please bring me something substantial.

What can you recommend (suggest) for the sweet?

Етап 6.

Формування навичок діалогічного мовлення

Прийом. Робота з діалогом

Вправа 14 стор.53 підручника: з'єднати частини діалогу у кав'ярні

Could I have the menu, please? - Here it is, sir.

Whose is the tomato soup? - It's mine, thank you.

Would you like a dessert? - No, thank you, I wouldn't.

Have you got any fish? - Sorry, fish is off the menu.

We'd like two coffees, please. - Black or white?

Could we have two soups, please? - Tomato or chicken?

Which flavor would you like? - I'd like vanilla, please.

Виконання вправи 16 стор.54 "At the Airport"

Jim and his children like different things to eat.

They would like to eat hot or cold food.

Susan and her friend would like a hot drink and something sweet to eat with it.

Етап 7.

Розвиток навичок аудіювання

Прийом. Прослухування тексту, робота в зошитах

Прослуховування діалогів TS 17 з метою заповнення таблиці.

Етап 8.

Фізкультхвилинка

Прийом. Виконання пісні "If you are happy"

T.: Dear friends, I see you are a bit tired. Let's relax and sing our song "If you are happy". While singing clap you hands.

If you are happy and you know it Clap your hands If you are happy and you know it Clap your hands If you are happy and you know it And you really want to show it If you are happy and you know it Clap your hands.

If you are happy and you know it Snap your fingers If you are happy and you know it Snap your fingers If you are happy and you know it And you really want to show it If you are happy and you know it Snap your fingers If you are happy and you know it Stamp your feet If you are happy and you know it Stamp your feet If you are happy and you know it And you really want to show it If you are happy and you know it Stamp your feet

If you are happy and you know it Say: "O. K." If you are happy and you know it Say: "O. K." If you are happy and you know it And you really want to show it If you are happy and you know it Say: "O. K. "

If you are happy and you know it Do all five If you are happy and you know it Do all five If you are happy and you know it And you really want to show it If you are happy and you know it Do all five

Етап 9.

Робота у парах

Прийом. Рольова гра

Рольова гра "Наша кав'ярня" вправа 16 стор.53: Придумати назву та меню для своєї кав'ярні. Прорекламувати свій заклад з опорою на речення, записані на дошці. Скласти речення із розрізаних частинок (підготовка до виконання домашнього завдання).

Етап 10.

Повідомлення домашнього завдання

Прийом. Запис домашнього завдання в щоденниках або зошитах

T.: Your homework for the lesson is:

Скласти меню для трьох-чотирьох осіб та підготувати рольову гру "У ресторані".

Етап 11.

Підсумок уроку. Оцінювання учнів

Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів:

T.: We had a very busy lesson. Did you enjoy it? Well, dear business boys and girls, you get following marks: …. Today you've worked very well. Thank you for your work. See you next time.

урок англійська мова конспект

Размещено на Allbest.ru


Подобные документы

  • Розробка уроку з французької мови для середньої школи. Методика формування навичок говоріння на французькій мові, граматичних навичок та навичок перекладання. Розвиток творчої фантазії, пізнавального інтересу учнів до цієї мови. Оволодіння лексикою.

    разработка урока [17,1 K], добавлен 10.04.2010

  • Методика розробки уроку з англійської мови, особливості використання на уроці ігрових форм навчання. Розвиток навиків усного мовлення, читання та письма, пам'яті та мислення в формі гри. Складання логічних частин уроку, методи зацікавлення дітей.

    конспект урока [8,4 K], добавлен 08.05.2010

  • План-конспект уроку з англійської мови в загальноосвітній школі, використання роздаткового матеріалу. План уроку з економіки на тему "Конкуренція", використання наочності для закріплення знань. Методика проведення виховного заходу "Людина у світі книг".

    отчет по практике [258,8 K], добавлен 26.11.2009

  • Збагачення і розширення знань учнів про життя та творчість поетеси Наталі Забіли як мета уроку читання в 3 класі. Формування вміння правильно, виразно читати поетичні твори, висловлювати думки, збагачувати словниковий запас. Організація класу до уроку.

    разработка урока [13,2 K], добавлен 26.12.2011

  • Визначення цілей уроку з англійської мови. Повідомлення теми та завдань уроку, проведення мовленнєвої зарядки. Ознайомлення учнів 5 класу з правилами і способами дій при підготовці до свята. Створення запрошень на вечірку за допомогою кольорового паперу.

    разработка урока [14,0 K], добавлен 03.10.2013

  • Теоретичні засади дослідження уроку іноземної мови як основного засобу іншомовного спілкування. Вивчення вікових і психологічних особливостей учнів. Зразок розгорнутого плану-конспекта уроку англійської мови по темам "Robinson Crusoe" і "It's Our Planet".

    курсовая работа [1,5 M], добавлен 21.09.2011

  • Конспект уроку з фізики у 7 класі. Мета уроку: сформувати в учнів поняття про фізичні властивості речовин у різних агрегатних станах, використовуючи основні положення молекулярно-кінетичної теорії. Вивчення нового матеріалу на основі опорних знань учнів.

    методичка [2,5 M], добавлен 20.05.2008

  • Формування пізнавальної активності учнів під час етапу актуалізації опорних знань в умовах уроку іноземної мови. Групові форми роботи як потреба самовираження учнів на початку уроку. Ефективність ігрової діяльності на етапі засвоєння нового матеріалу.

    курсовая работа [47,0 K], добавлен 16.11.2015

  • Дидактичні вимоги до сучасного уроку. Мета уроку, психологічні вимоги до уроку. Організація пізнавальної діяльності учнів. Врахування вікових особливостей учнів. Вимоги до техніки проведення уроку. Регулювання якості вищої освіти державним стандартом.

    реферат [31,1 K], добавлен 15.06.2010

  • Мета і план уроку з теми "Суспільно-політичне життя й політична боротьба в Україні 1953–1964 років." Розповідь учителя з елементами конспектування. Проведення уроку у формі прес-конференції з теми "Опозиційний рух в Україні в другій половині ХХ сторіччя".

    методичка [31,4 K], добавлен 31.10.2009

Работы в архивах красиво оформлены согласно требованиям ВУЗов и содержат рисунки, диаграммы, формулы и т.д.
PPT, PPTX и PDF-файлы представлены только в архивах.
Рекомендуем скачать работу.